Kilka informacji na Nasz temat...


Sprzedaż nieruchomości to tylko pozornie łatwe zadanie. Wiele ofert dostępnych na rynku sprawia, że klienci mają dziś w czym wybierać.

Kieruję się zasadą, że każda nieruchomość znajdzie swego właściciela, a każdy klient znajdzie swoją wymarzoną nieruchomość, ale trzeba potrafić skutecznie szukać.

Weszliśmy na rynek w 2019 roku z motywacji tworzenia własnej marki i budowania profesjonalnego biura nieruchomości.


Nie oznacza to jednak, że przychodzę bez doświadczenia i wiedzy, tak istotnej w tej niełatwej branży.

Jesteśmy ludzi, którzy już wcześniej sprzedawali nieruchomości. Zaowocowało to ponad 10 letnim doświadczeniem na warszawskim rynku pośrednictwa, które słynie z agresywnych kampanii sprzedażowych i bardzo wymagających klientów, ceniących sobie kompleksową realizację projektu oraz profesjonalną obsługę prawną.

Wciąż się rozwijamy śledząc aktualne trendy, unowocześniając nasze usługi i opracowując kampanię sprzedażową indywidualnie dla każdego klienta. Już dziś możemy Ci zaoferować jakość w konkurencyjnej cenie.

Posiadamy udokumentowane i aktualne licencje Pośrednika Nieruchomości PFRN.


Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma.Magdalena Wieczorkiewicz - pośrednik nieruchomości numer licencji: 25236 a także członek Stowarzyszenia Specjalistów Rynku Nieruchomości POLONIA, które organizuje certyfikowane szkolenia, kursy i egzaminy, a przede wszystkim działa na rzecz rozwoju nieruchomości w Polsce, a przede wszystkim działa na rzecz rozwoju rynku nieruchomości w Polsce.

Od samego początku działalności naszego biura stawiamy na nowoczesność, czego wyrazem jest choćby współpraca w ramach MLSu, będącego największym działającym w Polsce systemem wymiany ofert na wyłączność.


Jeśli szukasz profesjonalnego pośrednika nieruchomości, chcesz szybko sprzedać lub kupić lub kupić dom, mieszkanie czy inną nieruchomość w satysfakcjonującej cenie bez zbędnej biurokracji, ale w zgodzie z obowiązującymi przepisami, zapewniając sobie fachową opiekę – zapraszamy do nas.